četvrtak, 20 april 2017 08:24

„Sloga“ bolja u gradskom derbiju

Hajduk Sloga Stari Bar u srijedu(2)

U gradskom derbiju između FK „Hajduk“ i FK „Sloga“ iz Starog Bara, u utakmici 24. kola Južne fudbalske regije, Starobarani su poslije mnogo bolje igra u drugom poluvremenu, savladali „Hajduk“ sa 3:1 i time stigli do novih bodova.

“Slogu” je u vođstvo doveo Jasmin Grbović u 22. minutu, da bi Rajko Nikzeić u 58. izjednačio za 1:1.
Ipak, u drugom poluvremenu sa još dva gola, Starobarani su riješili pitanje pobjednika. Najprije je Dženan Dacić u 68. minutu pogodio za 2:1, da bi konačan rezultat 3:1 postavio Senad Kaplanović u 74. minutu susreta.

Hajduk: Kovačević, Šćekić, Feratović, Nikezić, Demirović, Milošević, Badžović, Marković, Vujović, Miranović, Davidović (Šorović).

Sloga Stari Bar: Rakić, Novaković, Pajović (Đurović), Divanović, Međedović, Grbović, S. Kurtović (A. Beharović), M.Beharović (Egz. Kurtović), Ukušata, Kaplanović, Dacić.