ponedjeljak, 19 jun 2017 12:02

Rukometni turnir „Topolica 2017“

prvi asssssss

Rukometni turnir „Topolica 2017“ održaće se od 20. do 23. juna u Sportskoj dvorani Topolica u Baru. Na turniru će učestvovati djevojke 2002 i 2004 godište, kao i dječaci 2002 i 2004 godište iz 9 klubova: „Prvi As“ (Bar), „Mornar 7“ (Bar), „Budućnost 1“ (Podgorica), „Budućnost 2“ (Podgorica), „Levalea“ (Nikšić), „Sutjeska“ (Nikšić), „Ohrid“ (Ohrid, Makedonija), „Filipos 1“ (Veria, Grčka), „Filipos 2“ (Veria, Grčka), „H43“ (Lund, Švedska)), „Goksten 1“ (Švedska), „Gosten 2“ (Švedska).

 

Raspored utakmica:


20. jun
BUDUCNOST 1 - PRVI AS
PRVI AS - MORNAR 7
PRVI AS - MORNAR 7
BUDUCNOST 2 - PRVI AS

21. jun
08:00 - 08:35 PRVI AS - OHRID
08:40 – 09:25 OHRID – MORNAR 7
09:30 - 10:05 BUDUCNOST 1 - BUDUCNOST 2
10:10 – 10:45 SUTJESKA – PRVI AS
10:50 - 11:25 LEVALEA - MORNAR 7
11:30 – 12:05 LEVALEA – BUDUCNOST 2
12:10 – 12:45 SUTJESKA – OHRID
12:50 – 13:25 LEVALEA – PRVI AS
13:30 – 14:15 PRVI AS - OHRID
14:20 - 15:05 LEVALEA - FILIPOS 1
15:10 – 15:55 FILIPOS - MORNAR 7
16:00 – 16:45 FILIPOS - BUDUCNOST 1


22. jun
08:00 – 08:35 BUDUCNOST 1 – Z23
08:40 – 09:25 PRVI AS - FILIPOS 2
09:30 – 10:15 FILIPOS – H43 LUND
10:20 – 10:55 H43 – OHRID
11:00 – 11:35 BUDUCNOST 2 - Z 23
11:40 – 12:25 H 43 – OHRID
12:30 - 13:15 GOKSTEN 2 - FILIPOS 1
13:20 – 13:55 H 43 - LOVCEN
14:00 – 14:35 BUDUCNOST 1 – LEVALEA
14:40 – 15:25 PRVI AS - FILIPOS
15:30 – 16:15 PERPER HANDBALL - OHRID
16:20 – 16:55 LOVCEN - SUTJESKA
17:00 – 17:35 PRVI AS – PERPER HANDBALL
17:40 – 18:15 OHRID - LOVCEN
18:20 – 19:05 GOKSTEN 2 - LEVALEA
19:10 – 19:55 MORNAR 7 - H 43
20:00 – 20:35 FILIPOS - LEVALEA
20:40 – 21:10 MORNAR 7 - GOKSTEN 2

23. jun
08:00 – 08:45 PRVI AS – H 43
08:50 – 09:25 POLUFINALE
09:30 – 10:15 POLUFINALE
10:20 – 10:55 UTAKMICA ZA 3.MJESTO
11:00 – 11:35 FINALE
11:45 – 12:20 UTAKMICA 3. MJESTO
12:25 –13:00 FINALE
13:10 – 13:40 CRNA GORA - SVEDSKA UTAKMICA OSOBA SA POSEBNIM POTREBAMA
13:40 – 14:25 UTAKMICA ZA 3.MJESTO
14:30 – 15:15 FINALE
15:25 – 16:10 UTAKMICA ZA 3 .MJESTO
16:15 -17:00 FINALE
17:00 ZATVARANJE TURNIRA